Mikulášský trojboj na Skalce

Jedinečnou mikulášskou exhibici chystají pro své fanoušky fotbalisté FC Baník Ostrava a hokejisté HC Vítkovice Ridera! Zástupci dvou nejpopulárnějších sportovních klubů v kraji se ve středu 5. prosince v ostravském Skalka Family Parku utkají v netradičním trojboji! Akce je navíc spojená s autogramiádou!

Na jedné straně silně obsazený tým Baníku, proti němu neméně kvalitně sestavený celek Vítkovic. Kdo se stane vítězem netradičního zimního trojboje? Bude to tým, který se lépe vypořádá se střelbou z laserové biatlonové pušky, nástrahami hry zvané curling a střelbou na hokejovou branku (fotbalisté míčem, hokejisté pukem). Takové jsou disciplíny exhibice, která odstartuje v 16 hodin.

Baník i Vítkovice do souboje nanominovaly velké hvězdy. Ostatně, posuďte sami. Tým Baníku Ostrava, který do trojboje vyrukuje pod vedením kapitána Martina Filla, dále spolutvoří Jan Laštůvka, Jiří Fleišman, Václav Procházka, Adam Jánoš a Milan Jirásek. Vítkovice povede do souboje kapitán Ondřej Roman. A bude mít v týmu Rostislava Olesze, Jana Výtiska, Patrika Bartošáka, Jakuba Lva a Romana Szturce.

Po skončení trojboje budou vyhlášeny výsledky a po nich se sportovci obou týmů přesunou do restaurace Skalka ke společné autogramiádě. A protože jde o mikulášský trojboj, tak samozřejmě nemůže chybět ani účast Mikuláše, který bude od 18 hodin spolu s čertem a andělem dětem rozdávat nadílku. Fanoušci budou navíc moci využít služeb obou fanshopů, tedy baníkovského i vítkovického.

Všichni příznivci ostravského sportu a dvou největších sportovních klubů regionu jsou srdečně zváni. Ve Skalka Family Parku budou zajištěny parkovací kapacity. Chybět nebude občerstvení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.