Search
Close this search box.

Michal Kopřiva získal krajskou cenu v soutěži o nejlepšího regulovčíka

Dnes dopoledne proběhl další ročník krajské soutěže dopravních policistů v řízení silničního provozu, který se letos uskutečnil v Uherském Hradišti. Po teoretické části, kterou policisté splnili zpracováním znalostních testů, následovala od 11 hodin část praktická, kdy policisté řídili velmi frekventovanou křižovatku ulic Malinovského, Velehradská, Všehrdova a Sokolovská.

Soutěže se zúčastnilo 10 policistů z dopravních inspektorátů z kraje, které hodnotila odborná porota. Posuzovaly se jednotlivé pokyny a pohyb v křižovatce, vystupování během převzetí a předání stanoviště, přesnost a srozumitelnost pokynů, ústroj policisty a v neposlední řadě zohlednění celkové dopravní situace v křižovatce včetně řešení případných komplikací.

Na prvním místě se umístil prap. Michal Kopřiva ze zlínského dopravního inspektorátu, který bude společně s kolegou pprap. Michalem Horehleďem z dopravního inspektorátu v Uherském Hradišti reprezentovat krajské ředitelství v celostátním kole o nejlepšího regulovčíka. Celorepublikové kolo se uskuteční 13. září v Českých Budějovicích.

Pořadí jednotlivců:
1. prap. Michal Kopřiva – DI Zlín
2. pprap. Michal Horehleď – DI Uherské Hradiště
3. pprap. Bc. Michal Žáček – DI Kroměříž

Pořadí družstev:
1. Dopravní inspektorát Zlín
2. Dopravní inspektorát Uherské Hradiště
3. Dopravní inspektorát Kroměříž

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient