Michal Hodek bude lídrem kandidátky Společně pro Blovice

Současný místostarosta města Blovice Michal Hodek bude lídrem kandidátky „Společně pro Blovice.“ S podporou TOP 09 na ní bude kandidovat řada nestranických osobností.

Na druhém místě kandiduje vedoucí charitní pečovatelské služby Zdeňka Palacká, na dalších místech pak bývalý jednatel reklamní společnosti ARTEO CZ Miroslav Sýkora nebo kastelán zámku Kozel Jan Polívka. Všechny osobnosti na kandidátce „Společně pro Blovice“ spojuje především chuť pracovat na rozvoji města a přilehlých obcí.

„Chceme navázat na to, co se v Blovicích v posledních letech podařilo a na čem jsem jako místostarosta také pracoval. Neslibujeme nic nesplnitelného. Víme, jaký mají Blovice rozpočet a kolik z něj můžeme bez rizika investovat. Během příštích čtyř let jsme připraveni investovat 100 milionů korun do rozvoje města Blovice a přilehlých obcí, a to bez jakéhokoliv dalšího zadlužení,“ říká lídr kandidátky a současný místostarosta Blovic Michal Hodek, který dodává: „Do rozhodování o budoucnosti města chceme více zapojit veřejnost, každý názor je pro nás velmi důležitý. I proto jsme pro komunikaci s voliči založili novou stránku na Facebooku a e-mail.“

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak