MFK Vyškov porazil Valašské Meziříčí rozdílem tří branek

MFK Vyškov – TJ Valašské Meziříčí 4:1

branky:18,65min.Vintr O,35 min. Vychodil ,63 min. Vintr M – 32 min. Výmola. Diváků: 158. ŽK: 89 min. Nganzi Ally Hamis – 1 min. PopRozhodčí :Silný Zdeněk,Macrineanu Jiří, Vostrejš Ivan
Sestava Vyškova: Sova – Látal – Krejčí – (Vintr M 83min.Arsič) – (Přerovský 58min.Matocha) – Tijani – (Vychodil 74min.Ng anzi Ally Hamis) – Jeřábek – Němeček.
Sestava Valašského Meziříčí: Michut – (Matyáš 45min.Sovák) – Šichor – Žilinský – Michálek – Výmola – Furmánek – (Pop 69min.Kundrát) – Bartozel – (Vrána 86min.Ryšánek) – Dekleva.

Hodnocení trenéra: ,,Byly to povinné tři body,ale Valmez tady nehrál špatný fotbal a zápas pro nás určitě nebyl jednoduchý.Naštěstí jsme hned po vyrovnání utekli na 2:1.Druhý poločas kromě úvodních deseti minut byl z naší strany dobrý a těch gólů mohlo být více.Takže stímhle zápasem je spokojenost,,“ hodnotil utkání trenér Jan Trousil.
Hodnocení trenéra: ,,Zápas jsme začali špatně.Odstoupili jsme od hráče a dali si polovlastní branku.Po našem autu jsme srovnali,ale vydrželo nám to jen tři minuty.Ve druhém poločase jsme měli dvacet minut navrch.Dvě až tři situace v domácím pokutovém území se mi nelíbily a zaváněly penáltami.Pak Pop vyslal do gólu po špatné malé domů Vyškovského hráče a Michálek se špatně domluvil s Michutem na propadlém míči.Dva slepené góly a bylo po zápase.Ze čtyř branek jsme si dali tři sami.Za stavu 2:1 to měli držet a rvát se aspoň o bod,ale nestalo se,“řekl trenér Valmezu Marián Bedrich.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak