MFK Karviná už má po přípravě, naostro začíná příští týden v Liberci

V sobotu po obědě skončila letní příprava. Po nedělním dni volna „najedou“ hráči hned v pondělí ráno na tradiční zápasový režim s vrcholem v podobě sobotního mistrovského utkání v Liberci. Připomeňte si, jaká byla letní příprava.

S bilancí čtyř výher, jedné remízy a dvou porážek zakončili Karvinští letní přípravu, která pro ně začala v pondělí 18. června. První ze sedmi naplánovaných duelů odehráli hned o čtyři dny později. Celkem v sedmi zápasech nastříleli 15 gólů a 13 gólů inkasovali. Potěšitelné je, že v každém utkání vstřelili minimálně jeden gól. V generálce proti Opole navíc neinkasovali.

Nejlepším střelcem přípravy se stal s třemi trefami Eric Ramirez, dvakrát se trefil Filip Panák. O další trefy se podělilo hned deset fotbalistů (Wágner, Piroch, Kalabiška, D´Avila Ba, Budínský, Šisler, Weber, Lingr, Moravec a Smrž).

Kromě sedmi zápasů absolvoval po novým trenérským štábem v čele s Roman Nádvorníkem tvrdé tréninkové jednotky a herní soustředění v polské Ustroni. „Soustředění bylo podle našich představ. Trénovali jsme na kvalitním hřišti, což bylo důležité,“ řekl hlavní trenér MFK Karviná. Jeho svěřenci začínají pouť FORTUNA:LIGOU v sobotu 21. července v Liberci.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient