MFK Chrudim se zúčastnil turnaje O křišťálový pohár

MFK Chrudim se v rámci přípravy zúčastnilo turnaje na hřišti TJ Spartak Počátky. TJ Spartak Počátky, oddíl kopané pořádal 64. ročník turnaje „O Křišťálový pohár“. Turnaj proběhl v sobotu 7. července 2018 od 13:00 hodin na místním fotbalovém hřišti. Turnaje se zúčastnila mužstva soutěže Fotbalová:Národní liga.

V prvním utkání změřili síly
FC MAS Táborsko : MFK Chrudim 1:4 (1:3)

Střelci MFK: Drahoš, Vašulín, Rybička a Froněk
Tím se určil první finalista MFK Chrudim a o třetí místo si zahrál FC MAS Táborsko

Ve druhém vyřazovacím utkání se potkala mužstva
FK Varnsdorf : FC Sellier & Bellot Vlašim 3:2 (2:1)

Druhým finalistou se stal FK Vansdorf a o třetí místo s FC MAS Táborsko si zahrála Vlašim.

O třetí místo:
FC MAS Táborsko : FC Sellier & Bellot Vlašim 0:2 (0:0)

O první místo a O Křišťálový pohár se utkala mužstva
FK Varnsdorf : MFK Chrudim 1:1 (1:0)

Střelec MFK Chrudim: Krištof

Finálové utkání skončilo remízou 1:1. Varnsdorf vedl od 3. minuty a chrudimští po tlaku vyrovnali před koncem utkání a vynutili si tak pokutové kopy. Na pokutové kopy zvítězil Varnsdorf 3:1

Za MFK Chrudim v turnaji nastoupili: Mrázek, Zíma – Hlavsa, Stránský, Froněk, Krištof, Dostálek, Sulík, Langr, Sixta, Ptáček, Vašulín, Drahoš, Rybička, Řezníček, Kesner, Šípek, Vodrážka, Jankele, Krčál.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.