Mezi Kuřimí a Lipůvkou čeká na řidiče dopravní omezení

V průběhu provádění stavby „Oprava vybraného úseku silnice I/43 Kuřim – Lipůvka“ v období od 1. do 29. července 2018 čeká řidiče dopravní omezení.

Jedná se o uzavírku silnice I/43 v úseku od křižovatky silnice I/43 se silnicí II/386 (tj. křižovatka na Kuřim) po čerpací stanici PHM MOL u obce Lipůvka. Provoz je povolen jako kyvadlový (semafory) pouze pro nákladní vozidla a autobusy.

Osobní vozidla jsou vedena na objízdnou trasu, a to ve směru Brno – Svitavy: Česká – Lelekovice – Vranov – Šebrov do Lipůvky zpět na silnici I/43.

Ve směru jízdy Svitavy – Brno je objízdná trasa pro osobní dopravu následující: Lipůvka – Nuzířov – Malhostovice – Čebín – Kuřim – Česká a zpět na silnici I/43.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak