Search
Close this search box.

Městští strážníci pozvali sokolovské seniory do divadla

Ve čtvrtek 6. prosince 2018 uspořádala Městská policie ve spolupráci s městem Sokolov tradiční Večer pro seniory. Divadlo i hudební koncert zhlédlo prakticky plné hlediště. Mezi diváky byli i představitelé města. Zúčastnili se starostka Renata Oulehlová, místostarosta Jan Picka, radní a ředitel MDK Ladislav Sedláček a velitel městské policie Petr Procházka. V divadelních scénkách účinkovaly vedoucí oddělení prevence městské policie Hana Procházková s kolegyní Renátou Černou.

„Scénky byly tradičně zaměřené na prevenci v oblasti takzvaných šmejdů a různých rizikových situací, kterým bývají senioři vystavováni. Snažili jsme se jim názorně ukázat, že je nebezpečné bez rozvahy cokoli podepisovat, slibovat, nebo kupovat,“ řekla Hana Procházková. O program se postarala i ZUŠ Sokolov, vystoupil pěvecký sbor i violoncellový soubor Včella. Hostem byl Dalibor Brázda, který přiblížil tradic Vánoc i vánočních koled a písní.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient