Městští strážníci pozvali sokolovské seniory do divadla

Ve čtvrtek 6. prosince 2018 uspořádala Městská policie ve spolupráci s městem Sokolov tradiční Večer pro seniory. Divadlo i hudební koncert zhlédlo prakticky plné hlediště. Mezi diváky byli i představitelé města. Zúčastnili se starostka Renata Oulehlová, místostarosta Jan Picka, radní a ředitel MDK Ladislav Sedláček a velitel městské policie Petr Procházka. V divadelních scénkách účinkovaly vedoucí oddělení prevence městské policie Hana Procházková s kolegyní Renátou Černou.

„Scénky byly tradičně zaměřené na prevenci v oblasti takzvaných šmejdů a různých rizikových situací, kterým bývají senioři vystavováni. Snažili jsme se jim názorně ukázat, že je nebezpečné bez rozvahy cokoli podepisovat, slibovat, nebo kupovat,“ řekla Hana Procházková. O program se postarala i ZUŠ Sokolov, vystoupil pěvecký sbor i violoncellový soubor Včella. Hostem byl Dalibor Brázda, který přiblížil tradic Vánoc i vánočních koled a písní.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak