Městské muzeum vystavuje obrazy čáslavské rodačky

V pondělí 5. března se ve výstavní síni Městského muzea a knihovny uskutečnila vernisáž výstavy obrazů čáslavské rodačky, která v současné době žije v Ostravě, paní Zuzany Havelkové. Výstava je prodejní a najdeme zde zajímavá díla, z nichž sálá optimistický pohled na svět a láska k přírodě jak v naší krajině, tak i v cizích zemích. Expozice, nazvaná Pohled do krajiny bude v uvedených prostorách k vidění až do 25. března.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak