Městské koupaliště v Mladé Boleslavi už letos využilo přes 70 tisíc lidí

Letošní horké léto se lépe snáší u vody, což potvrzují i statistiky městského koupaliště v Mladé Boleslavi. K 13. srpnu ho totiž navštívilo téměř 73 tisíc návštěvníků, rekord si přitom stále drží 1. srpen, kdy se přišlo vykoupat celkem 3 543 lidí, z toho 350 využilo možnosti večerního koupání. K dispozici je zde po celé prázdniny také dětský klub, kde se po celý den o děti od 5 do 12 let stará kvalifikovaný personál, je lepší se ale přihlásit telefonicky předem, protože kapacita je omezená.

Koupaliště samozřejmě zůstává v provozu i nadále včetně večerního koupání, lidé mohou využít k osvěžení také koupaliště v sídlišti, kam si dosud našlo cestu přes tři a půl tisíce návštěvníků, rekordním dnem zde byl 24. červenec s 201 návštěvníky. V provozu je i pláž v Podlázkách, kde je k dispozici i stánek s občerstvením, a funguje samozřejmě i krytý městský bazén na Štěpánce.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.