Město Zlín finišuje s přípravami na vánoční trhy

(Aktualizováno před )

Přípravy vánočního jarmarku, s novým názvem Adventní Zlín, jsou v plném proudu. Už před koncem října je tak znám počet prodejních stánků včetně nabízeného sortimentu. Rozdělení jednotlivých prodejců bylo tradičně určeno losem.

„Letošní rozmístění stánků bude opět s drobnými úpravami. Věřím, že tato změna bude opět přínosem. Již tradičně jsme přistoupili k obsazování stánků pomocí losu, abychom zamezili jakékoliv podjatosti,“ uvedl náměstek primátora Jiří Korec, který spolu s radní Janou Bazelovou rozmístění jednotlivých stánků vylosoval. Celkem bylo vybráno třiatřicet prodejců různého sortimentu.

„Těší nás, že se zájem prodejců o vánoční trhy ve Zlíně každoročně zvyšuje,“ doplnila radní Jana Bazelová. Adventní Zlín bude zahájen první adventní nedělí 2. prosince a potrvá až do 23. prosince. Po celou dobu adventu tak bude na náměstí také připraven pestrý kulturní program, který dramaturgicky navrhly agentury Velryba a Locomotion. Na základě jejich návrhu pak město Zlín objednalo kulturní program. Těšit se tak můžete například na vystoupení Marka Ztraceného, Vašo Patejdla s kapelou a mnoho dalších.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz