Search
Close this search box.

Město zbourá vybydlené domy na ul. Gustawa Morcinka a Fučíkova

Odbor majetkový zahájil realizaci demolice domů č. p. 1307-1317 v Karviné-Novém Městě. Stavební práce byly zahájeny dne 30. 10. 2018. Jedná se objekty na ul. Gustawa Morcinka a Fučíkova. Vlastní demolici bude předcházet odstranění přípojek inženýrských sítí (plynu a elektrické energie). Odvážení suti bude znamenat zvýšení dopravy nákladními auty na ul. Fučíkova s nájezdem na ul. Havířskou. Demolicí dojde k odstranění nevzhledných vybydlených domů.

Dokončení prací se předpokládá do konce března 2019. Plochy po domech budou zarovnány a zatravněny. Na stavbu je požádáno o dotaci ve výši až 80% z uznatelných nákladů z prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient