Search
Close this search box.

Město vybízí k zaplacení poplatku ze psů

Výše poplatku ze psů se pro rok 2018 nezměnila. Poplatníci v rodinných domech hradí 120,- Kč/rok, v obytných domech 800,- Kč/rok a osoby pobírající starobní důchod v obytných domech 160,- Kč/rok.

Výše poplatku ze psů se pro rok 2018 nezměnila. Poplatníci v rodinných domech hradí 120,- Kč/rok, v obytných domech 800,- Kč/rok a osoby pobírající starobní důchod v obytných domech 160,- Kč/rok.
Splatnost poplatku je k 15.3.2018.

Zaplatit lze v pokladně Magistrátu města Kladna a to buď na náměstí Starosty Pavla 44, v Centru správních agend na nám. Svobody nebo na úřadovnách Magistrátu města Kladna v Kladně – Švermově a Kladně – Dubí. Úhradu je možné provést také na poště poštovní poukázkou typu A nebo nejlépe bezhotovostním převodem s příslušným variabilním symbolem na běžný účet, číslo účtu: 19-729141/0100 – veden u KB Kladno.

Variabilní symbol je pro rok 2018 stejný jako v letech 2015 – 2017.
V případě nejasností je možné získat bližší informace na Odboru finančním, oddělení daní a poplatků:
Martina Marxová, tel.: 312 604 351, e-mail: martina.marxova@mestokladno.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient