Město Trutnov opravilo dětské hřiště i pinpongové stoly v Dlouhé ulici

Město Trutnov zrekonstruovalo dětské hřiště v ulici Dlouhá. Důvodem byla výměna nevyhovujících prvků a zvýšení bezpečnosti. Další opravy čekají pingpongové stoly, které se nacházejí v ulici Maxima Gorkého u čp. 268, Slévárenské u čp. 608, Dlouhé a v ul. Junáků v Poříčí.

Dobrá zpráva pro rodiče s dětmi, kteří rádi navštěvují dětská hřiště ve městě. V ulici Dlouhá nainstalovalo město nové herní prvky, které tak nahradily staré, již nevyhovující. „Snažíme se o zajištění co největší bezpečnosti na našich hřištích. Celkem šest nových atrakcí vyhovuje české normě,“ vysvětluje Ivan Adamec, starosta města Trutnova. Děti se tak mohou těšit na opičí dráhu se skluzavkou, síťovou prolézačku, řetězovou houpačku, čtvrtkruhovou kladinu a další. Za výměnu starých prvků za nové a vybudování dopadových ploch zaplatilo město 850.000 Kč.

Dále dojde ke kompletní výměně betonových desek včetně kovových sítěk na čtyřech pingpongových stolech ve městě, a to v ulici Maxima Gorkého u čp. 268, Slévárenské u čp. 608, Dlouhé a v ul. Junáků v Poříčí. Opravy vyjdou přibližně na 40.000 Kč.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient