Search
Close this search box.

Město s Technickými službami pořádají tradiční akci Ukliď si svůj sklep

Vsetínská radnice a Technické služby Vsetín s. r. o. organizují pro občany s trvalým bydlištěm ve Vsetíně již tradiční akci nazvanou „Ukliď si svůj sklep“, v rámci níž si můžete nechat přistavit za zvýhodněnou cenu velkoobjemový kontejner k vašemu vchodu či domu.

Tato akce již byla zahájena a potrvá do 31. srpna a je vhodná především pro sdružení vlastníků jednotek, bytová družstva či pro spojení více majitelů nemovitostí. „Akční cena činí pouze 1100 korun bez DPH a zahrnuje přistavení kontejneru na jeden den, jeho pronájem, odvoz a likvidaci odpadu,“ informuje starosta Jiří Růžička a doplňuje: „Lidé mohou využít velkoobjemového kontejneru k velkým úklidům ve sklepech, společných prostorách či ke zbavení se starého nábytku, koberců a podobně. Chceme tak zabránit tomu, aby byl velkoobjemový odpad odkládán k hnízdům s nádobami pro komunální odpad, což se, bohužel, velmi často děje.“

Pro odvoz menšího množství odpadu je možné si v technických službách na Bobrkách zapůjčit přívěsný vozík. Cena jeho pronájmu je 220 korun včetně DPH na jeden den, přičemž víkend od pátku odpoledne do pondělka rána se počítá jako jeden den.

Objednat přistavení kontejneru či informovat se na podmínky je možné u pracovnice technických služeb Andrey Jánoškové na telefonním čísle 733 627 738 nebo na e-mailu: andrea.janoskova@tsvsetin.cz.

Pro občany města je určena i další služba, a to možnost zbavit se zdarma ořezaných větví ze svých zahrad tak, že je dopraví do areálu vsetínské kompostárny na Poschlé, kterou provozují Technické služby města Vsetína p.o. Zde je také možné získat, a to opět zdarma, kvalitní kompost.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient