Město Rýmařov prodává nalezená kola

Město Rýmařov nabízí k prodej jízdní kola z evidence ztrát a nálezů.

V případě zájmu zašlete písemnou nabídku nejpozději do 11.7.2018 do 11.00 hodin na podatelnu Města Rýmařov, náměstí Míru 230/1, 795 01 Rýmařov, v zalepené obálce na níž bude adresa žadatele a výrazné označení „ Nabídka – kolo (název kola) – NEOTVÍRAT“ (například „Nabídka – kolo ROMA – NEOTVÍRAT“).

Nabídka musí obsahovat základní údaje o žadateli (jméno a příjmení, bydliště) označení kola (dle názvů uvedených u fotografie) a nabízenou cenu (minimální ceny jsou uvedeny u fotografii jednotlivých jízdních kol.). V případě více zájemců bude rozhodující výše nabízené ceny, v případě shody nabízené ceny bude rozhodující okamžik podání žádosti. Nabídková cena bude muset být uhrazena nejpozději při převzetí jízdního kola.

Bližší informace podá Zdenka Panochová, referent finančního odboru, tel. 554 254 155

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.