Město Mikulov zve na ples ve stylu vídeňské opery

(Aktualizováno před )

Již 25. reprezentační ples města Mikulova se letos bude konat ve stylu vídeňské Opery. Ples proběhne 26. ledna od 19 hodin na mikulovském zámku v zámeckém sálu.

Letošní program se bude odvíjet hlavně kolem tance a hudby. Večer zahájí vystoupení Mikulovského salonního orchestru. Následovat bude Unique Quartet, smyčcový kvartet, který spolupracoval s hvězdami jako je Dara Rolins, Ewa Farna nebo Barbora Poláková. Mýlil by se ale ten, kdo by čekal klasickou hudbu. Tito čtyři mladí pánové zahrají své variace na známé popové a rockové hity. Milovníci dobrého vína si mohou při ochutnávání vzorků poslechnout lidové písně v podání cimbálové muziky Klaret.

Parket k tanci připraví čtyři taneční páry Studia Danza, které po skončení svého představení vstoupí mezi návštěvníky plesu a vyzvou dámy i pány k tanci. Hudební doprovod v druhé půli zajistí 11členný Fordance Orchestra.

Co se týká doporučeného společenského oděvu, bude jeho výběr volnější než v předcházejících ročnících. Pro ženy doporučujeme dlouhé společenské šaty s rukavičkami a pro muže tmavý oblek s bílou košilí.

Jako každý rok se návštěvníci mohou těšit na bohatou tombolu a fotokoutek s rekvizitami.

Cena vstupenky je 600 Kč. Letos je možné si pořídit i vstupenku s večeří a to v hodnotě 890 Kč. Prodej vstupenek bude zahájen 1.12. v TIC Mikulov.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz