Search
Close this search box.

Město Mikulov vyhlašuje soutěž „O nejhezčí vánoční výzdobu 2018“

Město vyhlašuje soutěž, kterou se snaží udělat Mikulov ještě krásnější. Ozdobte svůj dům, zahradu či okno vánoční výzdobou, užijte si krásný adventní čas a zapojte se do soutěže.

• Termín uzavření soutěže je 21. 12. 2018.
• Výherce s nejhezčí výzdobu vybere nezávislá komise.
• Autoři vítězných snímků budou odměněni.

O co v soutěži jde?

Řada obyvatel každoročně zdobí a osvětluje svá okna, obrysy střech nebo stromky na zahradách. V oknech mají dekoraci, věnce na dveřích či betlémy. Aktivita obyvatel město velmi těší a zpříjemňuje všem, zejména pak těm nejmenším, nejkrásnější svátky v roce – Vánoce. Vedení Mikulova věří, že v čase rozjímání, klidu a mnohdy nemalých příprav, najdou občané i odhodlání zapojit se do soutěže.

Jak soutěžit?

Stačí k tomu velmi málo. Vyfoťte svou vánoční výzdobu a fotku s vaším jménem a adresou, kde se vánoční výzdoba nachází, nám pošlete na e-mail: zpravodaj@mikulov.cz. Všechny došlé fotografie budeme postupně vkládat také na městský web www.mikulov.cz a a Facebook Město Mikulov.

Pravidla pro soutěžící:
1) Do soutěže můžete přihlásit jednu fotografii venkovní výzdoby domu (rodinného či bytového), okna, zahrady, prostranství na území města Mikulov.
2) Fotografie vánoční výzdoby musí být zaslaná na e-mail: zpravodaj@mikulov.cz nejpozději do 21. 12. 2018 do 12 hodin.
3) U fotografie musí být vždy uvedeno jméno a adresa soutěžícího a adresa umístnění výzdoby. Uveďte také souhlas s poskytnutím svých osobních údajů (GDPR) pro účely soutěže.
4) Fotografie bude hodnotit a pořadí výherců určí Rada města Mikulov.
5) Vyhlášení výsledků bude zveřejněno ve Zpravodaji města Mikulov 9. 1. 2019. Vítězové budou odměněni (1.-3. místo a Cena místostarostky města).

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient