Search
Close this search box.

Město Litoměřice hledá Srdcaře Litoměřic

Znáte podnikatele, kteří přispívají k rozvoji města? Kteří podporují obyvatele a neziskové organizace? Neváhejte a nominujte je k ocenění „Srdcař Litoměřic“.

„Rádi bychom vyzdvihli nezištné úsilí těch, kteří v místě, kde žijí, přijímají společenskou zodpovědnost za své okolí a mají zájem na jeho dalším rozvoji. Není to samozřejmé a velmi si takového přístupu vážíme,“ uvedl starosta Ladislav Chlupáč.

Nominovat „srdcaře“ a podělit se s veřejností o jejich příběhy, může kdokoliv od 16. května do konce 30. června prostřednictvím formuláře. Naleznete ho na webových stránkách města v sekci Podnikatel. Zaslané návrhy budou po zpracování představeny veřejnosti. Občané následně mohou od půlky srpna do konce září hlasovat a vybrat nejzajímavější či nejpřínosnější počiny, které získají ocenění. I malé příběhy mohou být velmi důležité a inspirující, proto neváhejte a podělte se o ně.

Tato iniciativa vznikla na základě podnětu Diany Cepníkové z jazykové školy Reston při tradičním setkání podnikatelů s tajemníkem úřadu.

Logo „Srdcař Litoměřic“ pochází z dílny občanů, kteří se zapojili do výzvy města k jeho zpracování. Veřejnost vybírala z 12 návrhů. Do hlasování na Facebookovém profilu „Město Litoměřice“ se zapojilo 166 lidí. Nejvíce hlasů získal návrh loga od Jana Jaroše.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient