Město Česká Třebová dokončilo 1. etapu rekonstrukce atletického stadionu

(Aktualizováno před )

Česká Třebová dokončila 1. etapu rekonstrukce atletického stadionu Na Skalce v rozsahu atletického šestidráhového oválu se sprinterskou rovinkou a odbočkou s vodním příkopem, sektorem pro skoky – do dálky, trojskok, do výšky a o tyči a sektory pro vrhačské disciplíny – koule a oštěp. Součástí je rovněž fotbalové hřiště s přírodním trávníkem a zpevněná startovací plocha pro požární sport.

Stavba v rozsahu 1. etapy byla zkolaudována dnem 22.10.2018 a na základě Smlouvy o provozování atletického stadionu ze dne 23.10.2018 je jejím provozovatelem městská společnost Eko Bi s.r.o.

Město Česká Třebová v letošním roce podalo žádost o dotaci na 2. etapu stavby – krytou tribunu se zázemím pro provoz atletického stadionu z prostředků MŠMT ČR pro rok 2019.

Vedení města proto všechny zájemce o využívání tohoto nového sportovního zařízení z řad škol, sportovní veřejnosti a sportovních oddílů, aby své požadavky směřovali k jednateli společnosti p. Zdeňku Řehákovi, e-mail: zdenek.rehak@ekobi.cz, tel. 731 125 802.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz