Město Česká Lípa prezentovalo svou turistickou nabídku v drážďanském nákupním centru

(Aktualizováno před )

Českolipské regionální turistické informační centrum prezentovalo pod záštitou Libereckého kraje v sobotu 27. 10. své město, Českou Lípu, v nákupním centru Galerie v Drážďanech.

Zajímavou možnost nabízet turistická lákadla Libereckého kraje německým sousedům v drážďanském nákupním centru Galerie získal kraj od svého saského partnera poprvé. Kromě České Lípy, která se prezentovala na stánku Lužických hor, se zde představily také další destinace, a to město Liberec, Jizerské hory, Liberecký kraj, Krkonoše a Český ráj.

Výstavní plocha se nacházela na dobrém strategickém místě, kudy procházelo hodně lidí, čímž byla zajištěna vysoká návštěvnost všech stánků. Návštěvníky byli lidé různých cílových skupin a zajímali se zejména o pamětihodnosti města, ubytování s nabídkou welness, o region Lužické hory a Máchův kraj, dále především o turistické trasy, rozhledny a aktivity pro děti a rodiny. Turistická prezentace České Lípy v hlavním městě Saska proběhla vůbec poprvé a přispěje ke zvýšení návštěvnosti města.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz