Město Bílina vyhlásilo soutěž o nejhezčí květinovou výzdobu

Město Bílina vyhlašuje 3. ročník soutěže o nejhezčí květinovou výzdobu města Bíliny, přihlásit se do soutěže můžete do konce srpna.

Obyvatelé města mohou přihlásit své ozdobené truhlíky případně předzahrádky a získat tak finanční odměnu až 2 tisíce korun. „Truhlík nebo předzahrádka musí být dobře viditelná z veřejných ploch města,“ upozornila Helena Volfová, vedoucí oddělení životního prostředí v Bílině. “V každé ze dvou kategorií hodnotíme kromě estetického dojmu i originalitu řešení nebo přínos pro okolí. První tři místa v každé kategorii odměňujeme finanční částkou od dvou tisíc do pěti set korun,“ dodala.

Soutěž měla v loňském roce velmi vysokou úroveň a organizátoři jsou přesvědčeni, že ukazováním těchto dobrých příkladů motivují ostatní občany k větší péči o výzdobu svých oken a předzahrádek.

Podmínky soutěže a přihlášku naleznete zde https://www.bilina.cz/cs/mestsky-urad/odbory-meu/odbor-stavebniho-uradu-a-zivotniho-prostredi/oddeleni-zivotniho-prostredi/soutez-o-nejhezci-kvetinovou-vyzdobu.html

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient