Maxi-Tip uzavřel partnerství se zlatou reprezentací z ME v malém fotbalu

Český sport byl v minulých dnech opět výrazně vidět ve světě, když v ukrajinském Kyjevě čeští fotbalisté vyhráli finále v malé kopané nad Rumunskem 4:1 a stali se mistry Evropy. Ještě před startem šampionátu uzavřela sázková kancelář Maxi-Tip s českou reprezentací partnerství, které se na 9. ročníku ME přetavilo ve zlatý úspěch.

Od čerstvě uzavřené spolupráce si Maxi-Tip slibuje prohloubení již tak úzkého vztahu, který s rozvíjejícím se sportem kancelář má. Maxi-Tip je totiž hrdým a dlouholetým sponzorem tuzemských soutěží tohoto sportu, ve kterém jsou Češi v posledních letech čím dál více úspěšnější na evropské i světové scéně. Partnerství s národní reprezentací bylo pro Maxi-Tip přirozeným vyústěním několikaleté podpory.

„Úspěch českých fotbalistů v malé kopané na ME je výborným výsledkem, který pomůže zviditelnit tento stále mediálně nepříliš známý sport. To je velká škoda – jak ukázal právě skončený šampionát, napětí a gólů je v malém fotbale stejně jako v tom velkém. Češi v tomto sportu navíc doslova kopou výkonnostní špičku, což je atraktivní pro všechny. Jsme rádi, že takový sport, který má velkou budoucnost, můžeme podporovat,“ vyjádřil se k šampionátu a nové spolupráci Maxi-Tipu jeho předseda představenstva Karel Kabrna.

Finální vítězství české reprezentace v Kyjevě není na mezinárodní scéně ojedinělé. Češi opanovali i poslední mistrovství světa v Tunisku a na evropské scéně dlouhá léta získávali druhá či třetí místa, to nejlepší a nejcennější jim ale stále uniklo. To se nyní změnilo, když po semifinálovém rozstřílení Anglie 5:0 si poradili i s obávanými a šestinásobnými vítězi trofeje Rumuny, které ve 2x 20 minutách porazili 4:1. Tým trenéra Stanislava Bejdy nyní oslavuje zasloužené vítězství, ale už záhy se začne připravovat na novou sezónu. A kdo ví, třeba i další úspěchy českého týmu pomůžou k tomu, aby se malý fotbal zapsal do povědomí širší veřejnosti a stal se třeba olympijským sportem, kde chybí.

O Maxi-Tipu

Sázková kancelář Maxi-Tip byla založena v roce 1998 bývalými daviscupovými reprezentanty v Přerově v čele s tenistou Jiřím Novákem. Později firmu vlastnil bývalý ministr spravedlnosti Jiří Novák, aby byla v roce 2012 koupena skupinou investorů, pokerových hráčů, sázkařů a bookmakerů. V současnosti ve společnosti vlastní největší podíl rodina investora Karla Kabrny přes firmu Power Bet. Sázková kancelář Maxi-Tip je schopna přijímat sázky v jednotkách milionů korun a věnuje se též sponzoringu oblíbených i méně známých sportů, jako je malá kopaná. V roce 2017 získala od ministerstva financí licenci na provozování on-line sportovního sázení. Mezi její akcionáře patří mj. jeden z nejlepších českých hráčů pokeru Vojtěch Růžička nebo vietnamský byznysmen Luong Phung Nguyen. S pokerem Maxi-Tip pojí i jméno Leona Tsoukernika, majitele rozvadovského Kings Casina a pokerového profesionála, který patří k pravidelným sázkařům u kanceláře.

Kontakty pro média:

Karel Kabrna, předseda představenstva sázkové kanceláře Maxi-Tip, +420 603 456 413
Josef Koukolíček, +420 724 313 971, josef.koukolicek@media-list.cz
Vojtěch Marek, +420 732 630 442, vojtech.marek@media-list.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.