Search
Close this search box.

Matka nechce říct, kam ukryla svého syna. Už tři měsíce je pohřešovaný

Neskutečné chování ženy z Kroměřížska řeší v současné době kriminalisté. Matka čtyřletého chlapce nechce říci, kde její syn je. Hoch je tak už od června nezvěstný.
Okresní soud v Kroměříži nyní poslal za toto chování matku do vazby. Žena je obviněna z ohrožování výchovy dítěte. Podle informací je chlapec u lidí, které matka zná. Ona však odmítá říci, o koho se jedná.

Policisté zadrželi tuto ženu v úterý, dva dny na to rozhodl soud o vazbě. „Důvodem je obava z opakování trestné činnosti,” uvedl soudce Roman Kafka. Podle něj hrozí u ženy recidiva, a proto na ní byla uvalena vazba. „Vazbu tedy nebylo možné nahradit dohledem probačního úředníka nebo zákazem vycestování ze země,“ dodal soudce.

Je i možnost, že je chlapec za hranicemi, a proto se do případu vložil i Interpol.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient