Masturbující úchyláci se ještě k zimnímu spánku neuložili

Už se zdálo, že po medvědech se uložili k zimnímu spánku i uchyláci. Jenže jeden z nich měl takovou potřebu ke své činnosti, že ho neodradil ani mráz, který už několik týdnů panuje v České republice.

V ranním čase se nestoudný muž začal v karlovarské Klínovecké ulici před kolemjdoucími ukájet. Po chvíli odešel, ale za dvě hodiny se vrátil na stejné místo a pokračoval ve své pohoršující činnosti. V tu chvíli už ho ale zadrželi policisté. Protože tento úchylák už byl známá firma, navrhli pro něj policisté vazbu, s čímž státní zástupce a následně soud souhlasili. „Obviněný muž se toho měl dopustit i přesto, že byl již v minulosti za obdobný skutek podmíněně potrestán Okresním soudem v Písku. V případě prokázání viny mu teď hrozí až tříletý trest odnětí svobody,“ uvedla policejní mluvčí Zuzana Týřová.

Jak už bylo podotknuto, tento muž se takto na veřejnosti nevhodně choval už v minulosti. Naposledy letos v říjnu. „V brzkých ranních hodinách, na místě veřejnosti přístupném, měl masturbovat před pohoršenou ženou a mužem,“ popsala první případ policejní mluvčí. I když mu žena vyhrožovala, že zavolá policii, muž v masturbaci pokračoval.

Scroll to Top
Web spravuje Webklient