Search
Close this search box.

Martinská slavnost ve Šternberku

Gymnázium Šternberk zve všechny zájemce na tradiční Martinskou slavnost, která se uskuteční v pondělí 12. listopadu. V 16:30 vyjde z Hlavního náměstí lampionový průvod (nezapomeňte si vzít lucerničky a lampiony), od 17:00 potom začne v hradní zámecké zahradě hlavní program: vystoupí děti a studenti základních škol, domu dětí a mládeže i gymnázia.

Akci doplní Martinský starodávný jarmark, chybět nebudou ani martinské speciality a od 18:00 bude na horní zámecké louce připravena také jízda na koni. Dospělí návštěvníci pak určitě ocení posezení u cimbálovky s martinským vínem v Hodovním sále hradu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient