Martin Vágner odchází po sedmi letech ze Slovanu

(Aktualizováno před )

Martin Vágner míří do Krkonoš, kde bude oblékat dres týmu HC Stadion Vrchlabí. Rodák z Jaroměře odchází na vlastní žádost z rodinných důvodů.

Co vedlo k Vašemu rozhodnutí ukončit spolupráci se Slovanem?
Před třemi týdny se mi narodil syn Adam a chci být blíže své rodině. Nebylo to pro mě jednoduché rozhodnutí, jelikož jsem ve Slovanu strávil krásná hokejová léta. Hlavně z rodinných důvodů jsem požádal vedení Slovanu o uvolnění a tímto jim chci poděkovat za vstřícný krok a pochopení mé situace.

Nesouvisí Váš odchod se současným postavením Slovanu?
V žádném případě, letošní sezóna se nevyvíjí dobře, ale současní trenéři nemají lehkou situaci vzhledem k počtu zraněných opor, které jako hráč ve Slovan nepamatuji. Dostal jsem velice zajímavou pracovní nabídku, kterou chci využít a nemusela by se opakovat.

V hokejové kariéře budete pokračovat ve druhé lize ve Vrchlabí.
Ano, s hokejem ještě končit nechci a Vrchlabí je ve druhé lize ambiciózním týmem a hlavně je v blízkosti mého bydliště, takže se budu moci věnovat i své rodině.

Své angažmá ve Slovanu jste zakončil vítězně, přestože jste prohrávali po první třetině 0:2.
Po první třetině proběhla bouřka v kabině, poté se naše hra začala postupně zvedat, což vedlo k zisku cenných dvou bodů.

Jak budete vzpomínat na Slovan?
Na Slovan nikdy nezapomenu, zažil jsem tu krásných dohromady sedm sezón, poznal spousty přátel, budu sledovat Slovan i nadále. Vzpomínám například na čtvrtfinále s Kladnem, které Roubas rozhodl v prodloužení. Ústí mi přirostlo k srdci.

Co byste vzkázal příznivcům Slovanu?
Chci poděkovat všem, co fandí Slovanu a za neustálou podporu po dobu mého působení. Obzvláště děkuji vedení, že mi umožnili, oblékat žlutomodrý dres.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz