Marek Klement: Na možnou trestnou činnost Karlovarských politiků jsem upozorňoval

Kvůli úplatkářství a pletichám kolem zakázek na opravy KV Arény stíhá policie minimálně tři muže. Mezi obviněnými jsou i místní politici z vládnoucí koalice. Na celou věc jsem upozorňoval už začátkem dubna, ale nikdo z politiků ani novinářů o tom nechtěl slyšet ani psát. Na zastupitelstvu města jsem se taky uspokojivé odpovědi nedočkal. Proč?

Proč město nedalo za úkol kontrolnímu výboru provést kontrolu KV Arény a dalších městských společností, kde jeden z obviněných také působí? Co všechno ještě vyšetřování ukáže? Uvidíme zda se počet obviněných postupem času rozšíří.

Doufám a myslím, že ne jen já, že budou okamžitě ze své funkce odvoláni všichni obvinění, kteří zastávají veřejné funkce. Není možné, aby byl ve vedení DPKV (představenstvo) a KV Arény (dozorčí rada) člověk obviněný z trestného činu a stejně tak by měl odstoupit obviněný politik z rady města a skončit by měl i jako zastupitel.

autor článku: Marek Klement

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.