Marek Klement: Na možnou trestnou činnost Karlovarských politiků jsem upozorňoval

Kvůli úplatkářství a pletichám kolem zakázek na opravy KV Arény stíhá policie minimálně tři muže. Mezi obviněnými jsou i místní politici z vládnoucí koalice. Na celou věc jsem upozorňoval už začátkem dubna, ale nikdo z politiků ani novinářů o tom nechtěl slyšet ani psát. Na zastupitelstvu města jsem se taky uspokojivé odpovědi nedočkal. Proč?

Proč město nedalo za úkol kontrolnímu výboru provést kontrolu KV Arény a dalších městských společností, kde jeden z obviněných také působí? Co všechno ještě vyšetřování ukáže? Uvidíme zda se počet obviněných postupem času rozšíří.

Doufám a myslím, že ne jen já, že budou okamžitě ze své funkce odvoláni všichni obvinění, kteří zastávají veřejné funkce. Není možné, aby byl ve vedení DPKV (představenstvo) a KV Arény (dozorčí rada) člověk obviněný z trestného činu a stejně tak by měl odstoupit obviněný politik z rady města a skončit by měl i jako zastupitel.

autor článku: Marek Klement

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient