Marek Karpiak rozšíří brankářský tým futsalové Slavie

Rozhodně s nejmladším brankářským týmem vstoupí do soutěže Slavia. K stávajícímu triu brankářů, kterými Slavia disponuje, Jan Žežulka (2001), Radim Garčár (1997) a Adam Vondráček (2000), přibude také čerstvý Mistr Slovenské republiky a vítěz slovenské Varta Futsal ligy se Slovanem Bratislava Marek Karpiak (1997).

Marek Karpiak je reprezentantem Slovenské republiky ve futsalu v kategorii U-21 a začíná sbírat starty i za seniorskou reprezentaci. V druhé polovině sezóny, tedy i v play-off začal dostávat příležitost jako „jednička“ i v brance mistrovského Slovanu Bratislava a aktivně zasahoval i do finále proti Lučenci. Pevně věříme, že dařit se mu bude i ve Slavii, která velmi zvažovala jeho angažování již na začátku roku 2018, tedy v loňské sezóně. Nakonec se jeho příchod realizoval až nyní, před sezónou 2018/2019 a Marek tak rozšíří ve Slavii slovenskou „kolonii“ hráčů.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient