Manželé kradli alkohol v teplických supermarketech

Téměř sedmitisícovou škodu způsobili manželé, kteří kradli zboží v teplických supermarketech. Jsou podezřelí, že v březnu letošního roku odcizili 11 lahví s koňakem a vodkou, které si naskládali do batohů a bez zaplacení prošli pokladnami. O měsíc později v jiné prodejně ukradli devět lahví alkoholu a opět je v batozích pronesli ven. Další krádeže se měla dopustit žena sama, v únoru odcizila v Teplicích 5 lahví alkoholu. Třiatřicetiletý v minulosti pětkrát odsouzený muž a jeho o šest let mladší manželka byli obviněni z krádeže, vyšetřováni jsou na svobodě.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak