Malí reprezentanti HC Vajgar uspěli na turnaji v Maďarsku

Děti HC Vajgar J. Hradec U10 se zúčastnily 12. ročníku mezinárodního turnaje Santa Claus Cup 2018 v Maďarském Dunaújváros konaném od 1. do 2. 12. 2018.

Do turnaje se registrovalo 16 týmů z Maďarska, Turecka, České republiky a Slovenska. Vajgaráčci vyhráli skupinu D, a to bez jediné prohry. Tím se jindřichohradecké naděje dostaly do skupiny o 1. až 8. místo. Kluci a holky od Vajgaru prohráli pouze jednou a v derby s Frýdkem Místkem remizovali. Po odehraných devíti zápasech ve dvou dnech si malé hvězdy Vajgaru zaslouženě vybojovaly bronzové medaile!!! Navíc obráncem turnaje byl zvolen náš Adam Kotyza, nejužitečnějším hráčem pak Jan Kalkus.

Celý tým táhl za jeden provaz a do bojů se pouštěl s hlasitým pokřikem „Vajgar Válec“, prý jako áčko a juniorka Vajgaru. Bohužel po nešetrném naražení na mantinel v zápase s Györk Nemak musel Tomáš Beke odcestovat do nemocnice, kde lékař konstatoval naražené koleno a lehký otřes mozku, což pro Toma znamenalo konec na turnaji. Tomáš byl však týmu stále velkou oporou a společně s rodiči fandil spoluhráčům z tribuny.

Umístění do 3. místa:
1. HC 05 Banská Bystrica (SK)
2. Buz Adam Genclik Ve Sport Klúbú (TR)
3. HC Vajgar Jindřichův Hradec
Sestava HC Vajgar Jindřichův Hradec U10:
Jan Kalkus – Ondřej Beke, David Budín, Adam Kotyza – David Zikmund, Tomáš Beke, Andrea Němcová – Zoe Petrová, Dominik Zikmund, Libor Steklý – Petr Novák, Teo Petr – Michal Stankovsý
Trenéři:
Robert Procházka, Roman Němec
Asistenti:
Jiří Kalkus, David Regásek
Foto:
David Regásek
sobota 1.12.
základní skupina D:
HC Vajgar J. Hradec vs Óbuda Hockey Academy (HU) 8:4
HC Vajgar J. Hradec vs HC Košice 12:3
HC Vajgar J. Hradec vs Györk Nemak – Dana Eto (HU) 9:6
skupina 1. – 8. místo:
HC Vajgar J. Hradec vs Vasas Budapest (HU) 11:6
HC Frýdek Místek (CZ) vs HC Vajgar J. Hradec 4:4
neděle 2.12.
skupina 1. – 8. místo
Buz Adam Genclik Ve Sport Klúbú (TR) vs HC Vajgar J. Hradec 11:8
HC Vajgar J. Hradec vs HC 05 Banská Bystrica (SK) 4:2
HC Vajgar J. Hradec vs Dab Dunaújváros „A“ (HU) 8:3
IFJ. Oscay Akadémia (HU) vs HC Vajgar J. Hradec 2:16

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Mezinárodní kosmická stanice zachycena na Opavsku

V létě, kdy Slunce dosahuje v poledne své nejvyšší polohy, máme jedinečnou šanci vidět Mezinárodní kosmickou stanici (ISS) jak pluje před naším sluncem. Tuto zvláštní událost mohl v sobotu 3. června 2023 pozorovat Petr Horálek, vědec z Fyzikálního ústavu v Opavě. Bylo to v obci Uhlířov u Opavy, kde mohl vidět ISS i spoustu slunečních skvrn.

Proč je Snusim.to první volbou při nákupu nikotinových sáčků a žvýkacích tabáků?

Představte si eshop, který je víc než jen obchodem. Snusim.to je místem, kde se milovníci snusu a nikotinových sáčků shromažďují, sdílejí své zkušenosti a objevují nové produkty. Společnost je známá svou vášní pro své produkty a dlouholetými zkušenostmi v oblasti snusu. Největší prioritou Snusim.to je poskytnout zákazníkům nejlepší zážitek z užívání snusu.

Češi stále více preferují masivní nábytek. Jaké dřevo je nejoblíbenější?

Pokud jste si v poslední době všimli, že v Česku se stále častěji objevuje masivní nábytek, nejste sami. Tento nový trend získává na popularitě a láká stále více lidí nejen svojí robustností, ale hlavně svou kvalitou. Přirozeně výběr správného dřeva je klíčovým faktorem při výrobě tohoto elegantního nábytku a proto se podíváme na to, jaké druhy dřeva jsou momentálně nejoblíbenější. Pokud vás zajímá, jestli jsou vaše preference v souladu s tímto trendem, neváhejte a pokračujte ve čtení!