Malí Orlíčci mají za sebou úspěšný turnaj

Orlíčci tuto neděli absolvovali čtyři zápasy ve třetím výkonnostním koši, do kterého dokázali postoupit na minulém turnaji. Skončili s bilancí dvou výher a dvou proher.

Orlíčci tuto neděli absolvovali čtyři zápasy ve třetím výkonnostním koši, do kterého dokázali postoupit na minulém turnaji. Skončili s bilancí dvou výher a dvou proher.

FBC Kutná Hora Orlíčci – Florbal Jesenice 4:3

V prvním zápase narazili kutnohorští nejmenší hráči na tradičního soupeře z Jesenic. Zápasy proti Jesenicím jsou velice vyrovnané a často končí jednogólovým rozdílem, a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Po prvním poločase to nevypadalo vůbec dobře, ačkoliv Orlíčci bojovali, vyloženější šanci si nevypracovali a dvakrát inkasovali. Ve druhém poločase však zabrali, a především zodpovědnou a bojovnou hrou si dokráčeli pro tři body.

FBC Kutná Hora Orlíčci – Black Angels Mini 12:1

Druhý zápas byl v podání hráčů reklamou na florbal a radost ze hry. Na hřišti dominovaliOrlíčci a soupeře jen málokdy pustili do nebezpečnější šance.

FBC Kutná Hora Orlíčci – Technology Florbal MB white 6:8

Ve třetím zápase narazili Orlíčci na nejsilnějšího soupeře, všichni očekávali vyrovnanou hru a jejich očekávání se naplnilo.Tým nakonec nezvládl konec zápasu kdy v posledních minutách dostal dvě rychlé branky na které už nezvládl odpovědět.

FBC Kutná Hora Orlíčci – FBC Říčany 3:6

V posledním zápase se Orlíčci postavili proti domácím Říčanům. Bohužel tento zápas nebyl ze strany kutnohorských vůbec vydařený. Ze hřiště se vytratila bojovnost a odhodlání vyhrát a tak tento zápas zaslouženě vyhrál domácí celek.

Turnaj však nelze hodnotit jinak než kladně, pro několik hráčů to byl první turnaj a všichni nominovaní hráči odvedli bojový a týmový výkon. Svůj vlastní příběh potom napsal Daniel Kudláček, pro kterého to sice nebyl první turnaj, ale byl to jeho první turnaj v roli brankáře. Předvedl úžasný výkon a své spoluhráče několikrát podržel, za což si po turnaji vysloužil chválu ze strany spoluhráčů, trenérů a rodičů, kteří náš tým podporovali přímo na místě.

Sestava: Daniel Kudláček, Trendl Tobiáš, Toman Jakub, Michera David, Hájek David, Kaizner Matyáš, Skýva Jakub, Dudla Dominik, Tvrdík Michal, Janeček Tonda a Liberský Karel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak