Search
Close this search box.

Malí Orlíčci mají za sebou úspěšný turnaj

Orlíčci tuto neděli absolvovali čtyři zápasy ve třetím výkonnostním koši, do kterého dokázali postoupit na minulém turnaji. Skončili s bilancí dvou výher a dvou proher.

Orlíčci tuto neděli absolvovali čtyři zápasy ve třetím výkonnostním koši, do kterého dokázali postoupit na minulém turnaji. Skončili s bilancí dvou výher a dvou proher.

FBC Kutná Hora Orlíčci – Florbal Jesenice 4:3

V prvním zápase narazili kutnohorští nejmenší hráči na tradičního soupeře z Jesenic. Zápasy proti Jesenicím jsou velice vyrovnané a často končí jednogólovým rozdílem, a ani tentokrát tomu nebylo jinak. Po prvním poločase to nevypadalo vůbec dobře, ačkoliv Orlíčci bojovali, vyloženější šanci si nevypracovali a dvakrát inkasovali. Ve druhém poločase však zabrali, a především zodpovědnou a bojovnou hrou si dokráčeli pro tři body.

FBC Kutná Hora Orlíčci – Black Angels Mini 12:1

Druhý zápas byl v podání hráčů reklamou na florbal a radost ze hry. Na hřišti dominovaliOrlíčci a soupeře jen málokdy pustili do nebezpečnější šance.

FBC Kutná Hora Orlíčci – Technology Florbal MB white 6:8

Ve třetím zápase narazili Orlíčci na nejsilnějšího soupeře, všichni očekávali vyrovnanou hru a jejich očekávání se naplnilo.Tým nakonec nezvládl konec zápasu kdy v posledních minutách dostal dvě rychlé branky na které už nezvládl odpovědět.

FBC Kutná Hora Orlíčci – FBC Říčany 3:6

V posledním zápase se Orlíčci postavili proti domácím Říčanům. Bohužel tento zápas nebyl ze strany kutnohorských vůbec vydařený. Ze hřiště se vytratila bojovnost a odhodlání vyhrát a tak tento zápas zaslouženě vyhrál domácí celek.

Turnaj však nelze hodnotit jinak než kladně, pro několik hráčů to byl první turnaj a všichni nominovaní hráči odvedli bojový a týmový výkon. Svůj vlastní příběh potom napsal Daniel Kudláček, pro kterého to sice nebyl první turnaj, ale byl to jeho první turnaj v roli brankáře. Předvedl úžasný výkon a své spoluhráče několikrát podržel, za což si po turnaji vysloužil chválu ze strany spoluhráčů, trenérů a rodičů, kteří náš tým podporovali přímo na místě.

Sestava: Daniel Kudláček, Trendl Tobiáš, Toman Jakub, Michera David, Hájek David, Kaizner Matyáš, Skýva Jakub, Dudla Dominik, Tvrdík Michal, Janeček Tonda a Liberský Karel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient