Malí hokejisté poměřili své síly na Dni her

V neděli 8.4.2018 se uskutečníl Den her malých hokejistů na zimní a fotbalovém stadionu. Cílem dne her bylo poměřit si síly nejen v hokeji, ale i ve fotbale. Vítězi se stali všichni hráči zúčastněných klubů. Vedení MBK Vyškov děkuje všem hráčům za reprezentaci, rodičům za zdárný průběh akce a pohoštění, také paní Petříkové, která pro tým MBK Vyškov připravila marcipánové hokejisty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.