Malí fotbalisté AC Milán navštívili trénink Baníku

Pozorovatelé z AC Milán se sešli na pátečním předzápasovém tréninku Baníku Ostrava. A sešlo si jich tam hned několik. Za doprovodu Marka Jankulovského, sportovního ředitele Baníku, se totiž ještě před svým startem na Memoriálu Evžena Hadamczika přišli malí fotbalisté AC Milán podívat na to, jak se na ligové utkání chystá Baník Ostrava.

„Velice rádi jsme je na trénink pozvali. A taky jsme jim ukázali zázemí a kabinu. Bylo znát, že jsou to kluci z Itálie, kde má fotbal mimořádné společenské postavení. Zajímalo je snad úplně všechno,“ řekl sportovní ředitel Baníku.

Hoši z milánského klubu věděli, kdo je jejich průvodcem. Že se jedná o bývalého hráče AC, který s jejich klubem vyhrál i slavnou Ligu mistrů. V kabině Baníku je pak zaujala i jmenovka Milana Baroše. A také s ním prohodili pár slov.

Zvláštní pozornosti malých rossoneri se těšil ještě jeden hráč. Stoper Patrizio Stronati. Chlapcům z Milána na jmenovce, kterou má každý hráč Baníku v kabině na svém místě, neuniklo, že „Ziovo“ jméno zní italsky. Stoper Baníku se okamžitě stal terčem zájmu možných budoucích hvězd AC Milán. „Škoda, že neumím lépe italsky. Ale i tak jsme aspoň trochu poklábosili. Kluci se hlavně ptali, jestli budu zítra hrát. To jsem je ovšem musel zklamat,“ vylíčil Patrizio Stronati, který zápas proti Slovácku vynechal kvůli čtyřem žlutým kartám. „Tak snad přijedou i příště, abych mohl jim mohl říct, že tentokrát do utkání nastoupím,“ uzavřel stoper Baníku.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web spravuje Webklient