Malí basketbalisté Chomutova porazili Louny, na Litoměřice však nestačili

Chlapci věkové kategorie U11 odehráli dva zápasy v Lounech. V prvním narazili na domácí tým, se kterými se letos ještě nestřetli.

„Od začátku zápasu jsme byli o krůček lepší, pro druhý poločas jsme trochu proházeli sestavu, takže jsme nejprve ve třetí čtvrtině kus náskoku ztratili, v poslední čtvrtině jsme ale soupeře výrazně přehráli,“ popsal první zápas Levhartů jejich trenér Petr Bittner. Ve druhém utkání si naši nejmladší minižáci letos podruhé zahráli s dosud neporaženými Litoměřicemi. „Jelikož jsme byli v o něco slabší sestavě než při domácí jednoznačné prohře, na vítězství jsme myslet nemohli. Navíc jsme měli prakticky hned od začátku problém s fauly. I přes vysoký rozdíl ve skóre lze říct, že kluci sehráli relativně důstojnou partii, určitě jsme byli Litoměřicím houževnatějším soupeřem než při prvním vzájemném střetnutí,“ zhodnotil druhé vystoupení Levhartů Petr Bittner.

Oblastní přebor nejmladších minižáků U11 BA Tygři Louny – Levharti Chomutov B 29:53 (10:17, 17:24, 27:32) a Levharti Chomutov B – Slavoj BK Litoměřice 23:61 (9:22, 11:31, 18:49). Sestava Chomutova: Bittner, Hron D., Hron Š., Chorouš, Jeníček, Kubricht, Kundert D., Ksenchyn, Tranžík, Sadílek, Šrámek, Vinter L., Vitvar.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.