Malé basketbalistky si zatrénovaly se svými vrstevnicemi z Děčína

Nový oblastní systém péče o začínající basketbalisty do 10 let přivedl do Chomutova za nejmladšími Levharticemi hráčky Děčína. Domácí trenéři pro všech čtyřiadvacet děvčat připravili pestrý zábavný program, při kterém se malé účastnice nejprve při cvičení a dovednostních hrách protáhly a zasoutěžily si a ve druhé polovině akce si podle benevolentnějších pravidel zahrály nejprve 4 na 4 na půlkách hřiště, aby si poté zahrály 5 na 5 na celém. Na závěr všechny dostaly účastnické medaile a sladký zákusek. Trenérka nejmladších Levhartic do 10 let Jana Drobná byla spokojená. „Holky byly šikovné, s každým tréninkem se zlepšují individuálně i týmově,“ pochválila své svěřenkyně.

Nezanedbatelným efektem akce bylo poznání protihráček a navázání kontaktů mezi vrstevnicemi z obou klubů při hrách, ve kterých musely táhnout za jeden provaz.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient