Malé basketbalistky si zatrénovaly se svými vrstevnicemi z Děčína

Nový oblastní systém péče o začínající basketbalisty do 10 let přivedl do Chomutova za nejmladšími Levharticemi hráčky Děčína. Domácí trenéři pro všech čtyřiadvacet děvčat připravili pestrý zábavný program, při kterém se malé účastnice nejprve při cvičení a dovednostních hrách protáhly a zasoutěžily si a ve druhé polovině akce si podle benevolentnějších pravidel zahrály nejprve 4 na 4 na půlkách hřiště, aby si poté zahrály 5 na 5 na celém. Na závěr všechny dostaly účastnické medaile a sladký zákusek. Trenérka nejmladších Levhartic do 10 let Jana Drobná byla spokojená. „Holky byly šikovné, s každým tréninkem se zlepšují individuálně i týmově,“ pochválila své svěřenkyně.

Nezanedbatelným efektem akce bylo poznání protihráček a navázání kontaktů mezi vrstevnicemi z obou klubů při hrách, ve kterých musely táhnout za jeden provaz.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.