Lukostřelba nebo pétanque. Ve slavkovském Infocentru si za dvacet korun můžete půjčit sportovní potřeby

Už jste se někdy zkusili projít po vypnutém laně mezi stromy v zámeckém parku? Nebo jste si s přáteli zahráli pétanque, kroket nebo badminton na rozhlehlém trávníku?

V infocentru na Palackého náměstí si můžete za dvacet korun půjčit některou z devíti sportovních potřeb a pak si užít letní den plný zábavy.

K dispozici jsou sety na badminton, kroket, pétanque, lukostřelbu, slackline, frisbee, finské kuželky nebo žonglovací pomůcky. Zajít si pro ně můžete na infocentrum, které má v sezóně otevřeno denně od 9:00 do 17:00. Po složení vratné zálohy (od 1000 korun do 80 korun podle výše pořizovacích nákladů) uhradíte celodenní půjčovné ve výši 20 korun a můžete vyrazit.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak