Search
Close this search box.

Lukostřelba nebo pétanque. Ve slavkovském Infocentru si za dvacet korun můžete půjčit sportovní potřeby

Už jste se někdy zkusili projít po vypnutém laně mezi stromy v zámeckém parku? Nebo jste si s přáteli zahráli pétanque, kroket nebo badminton na rozhlehlém trávníku?

V infocentru na Palackého náměstí si můžete za dvacet korun půjčit některou z devíti sportovních potřeb a pak si užít letní den plný zábavy.

K dispozici jsou sety na badminton, kroket, pétanque, lukostřelbu, slackline, frisbee, finské kuželky nebo žonglovací pomůcky. Zajít si pro ně můžete na infocentrum, které má v sezóně otevřeno denně od 9:00 do 17:00. Po složení vratné zálohy (od 1000 korun do 80 korun podle výše pořizovacích nákladů) uhradíte celodenní půjčovné ve výši 20 korun a můžete vyrazit.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient