Search
Close this search box.

Lukáš Železník se těší až začne dávat góly

Ševci za sebou mají první přípravné utkání. V duelu proti Znojmu branka nepadla a zápas tak skončil 0:0. Za ševce na jeden poločas nastoupil i Lukáš Železník, který se po utkání svěřil se svými pocity z odehraného duelu.

„Je to teprve začátek. Zkoušíme nové věci, které jsou docela náročné, stejně jako ten začátek přípravy,“ říká Lukáš Železník, který potvrzuje, že pro hráče nebylo lehké se po dovolené dostat zpět do tempa. „Bylo nějaké volno a těžko se do toho dostává. Měli jsme týdenní plán, různé běhy, které jsme odběhali, ale po tom volnu je to vždycky takové všelijaké, než se to rozjede. Je to ale první zápas a já bych z toho nedělal vědu.“

Zlínský útočník odehrál v zápase jeden poločas. Gól nevstřelil, ale šance si vypracoval. „Měl jsem dvě slušné šance a jsem rád, že se do nich dostávám. Teď už to jen načasovat na ligu a góly začít dávat,“ přeje si osmadvacetiletý hráč. Příští duel čeká ševce už na soustředění v Rakousku.

„Hodně kluků se tam těší. Co jsem slyšel, tak jedeme na hotel, kde už jsem byl s Mladou Boleslaví. Prostředí je tam pěkné. Vždycky je dobře, když na týden někam vypadneme. Přišli noví kluci, takže parta se tam utuží, trošku vypneme, budeme spolu a myslím, že to bude dobré,“ věří Železník, jenž se vyjádřil i k rozlosování nového ročníku ligy.

„Los jsem viděl. Mladá Boleslav je lepší varianta na úvod, než chytnout hned Spartu, nebo Slavii. Los je takový, jaký je, máme začátek přípravy, takže se na to musíme pořádně nachystat, něco naběhat, pořádně potrénovat a pak uvidíme,“ říká Lukáš Železník.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient