Louny znovu otevřely rekonstruovaný pavilon na výstavišti

Po velké rekonstrukci architektonické památky, hlavního pavilonu na lounském výstavišti, která probíhala v období od října 2017 do června letošního roku, je pavilon opět otevřen pro veřejnost. Pro město investice znamenala výdaj přes 12,5 milionů korun bez DPH. Nově zrekonstruované prostory nyní nabízí nejen krásný sál s výbornou akustikou, ale i možnost posezení v kavárně s novou terasou v příjemném prostředí parku.

Slavnostní znovuotevření pavilonu doprovodila také zajímavá módní přehlídka s originálními modely z dob, kdy pavilon a areál výstaviště vznikly.

Město věří, že se tento objekt, který byl v posledních letech využíván jen několikrát do roka, stane novým kulturním a společenským centrem města.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.