Loučeň předvedla v Uhlířských Janovicích povedený první poločas a veze tři body

Uhlířské Janovice – Fotbalisté Uhlířských Janovic ve druhém kole I. B třídy sk. C na domácím pažitu přivítali Loučeň. Utkání rozhodl první poločas, ve kterém hostující celek nasázel domácím tři branky!

Uhl. Janovice – Loučeň 1:3 (1:3)
Uhlířům se povedl vstup do utkání. Již po pěti minutách poslal domácí do vedení Tomáš Vyhnánek. Hosté ale reagovali velmi rychle a v desáté minutě srovnali skóre. Ve 34. minutě Loučeň vstřelila druhou branku. To však nebylo vše. Těsně před poločasovou pauzou skóroval Štěpánek a hosté šli do kabin s dvougólovým náskokem.

Na nepříznivém skóre pro uhlíře se ve druhém poločase již nic nezměnilo. Svěřenci trenéra Rybky tak po dvou kolech nezískali ani bod.

Branky: 5. Vyhnánek – 10. Holánek, 34. Bašus, 45. Štěpánek.

Rozhodčí: Kratochvíl – Holý, Šafránek. Žluté karty: Hrabánek (UJ). Diváků: 100.

Uhl. Janovice: Verner – Hrabánek (86. J. Kopp), T. Kulhánek, Čapek, Zadražil, D. Kulhánek (59. Bílek), Barták, Randlíszek, Beneš, Marek, Vyhnánek. Trenér Miroslav Rybka.

Loučeň: Bednář – Špalda, Vlasák, Ladra, Poulíček, Prisčák, Holánek (88. F. Bašus), Štěpánek (90. Bartoň), Holub (10. J. Bašus), Mareš, Bobek. Trenér Otakar Ottomanský.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak