Search
Close this search box.

Lokotka slaví vítězný konec mužské sezony

Cíl posledního soutěžního víkendu? Rozloučit se s uplynulou sezonou výhrou. A oběma mužským kategoriím se to podařilo, když se první tým rozloučil vítězstvím 5:0 nad Rozstáním, zatímco rezerva předvedla parádní obrat ve Cvikově.

TJ Lokomotiva Česká Lípa – Rozstání 5:0 (2:0)

Když Lokotka brzy udeří, získá klid a dokázala to i v posledním utkání sezony proti Rozstání. Už od šesté minuty totiž vedla po trefě Česenka a zbytek zápasů si pohlídala, když přidala další čtyři branky a zvítězila jasně 5:0.

Branky: 76. a 82. Pospíšil, 6. Česenek, 36. M. Horáček, 88. Lupšák. Diváci: 20. Rozhodčí: Smoleňák – Dvořák, Balatka.
LOKO ČL: Podešva – V. Volejník, Karas, Kliment, Příhoda, M. Horáček, Česenek, Lupoměský (75. Bukáček), Lupšák, Kosťun, Pospíšil. Trenér: Kačín.

Cvikov „B“ – TJ Lokomotiva Česká Lípa „B“ 2:3 (2:0)

Vyrovnaný duel na půdě cvikovské rezervy odehrála ta z Lokomotivy až do závěru prvního poločasu, kdy domácí udeřili dvakrát v rychlém sledu. Českolipští se ale rozhodit nenechali a ve druhé půli snížil Souček, na kterého navázal dvěma góly Opočenský, čímž zajistil Lokomotivě vítězství 3:2.

Branky: 37. Hlaváč, 39. Vávra – 63. a 82. Opočenský, 60. Souček. Rozhodčí: Poppr – Adam, Klimt. ŽK: Tima, Třešňák (oba Cvikov). Diváci: 90.
LOKO ČL: Podešva – Byrtek, Koštial, Vnuk st., V. Horáček (69. Novotný), Semerád, Nguyen (81. L. Volejník), M. Horáček, Opočenský (81. L. Bukáček), Souček, Petr Lebduška.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient