Litvínovští hokejisté začali trénovat na ledové ploše v Mostě

Hráči od pondělka začali trénovat na ledové ploše v nedalekém Mostě. V Litvínově ještě z technických důvodů rekonstrukce strojovny zimního stadionu ledová plocha chybí. Klub tak využil pomoci partnerského klubu a využívá tamní ledové plochy.

A-tým v minulém týdnu absolvoval soustředění v Drážďanech, kde hráči poprvé vyjeli na led přípravě na novou sezónu. V tomto týdnu využíjí prostřední mosteckého zimního stadionu. V Mostě se ledě objevil celý širší kádr, který byl rozdělen na dvě skupiny. Chemiky čekají v tomto týdnu dvoufázové tréninky, a to jak na ledě, tak také v posilovně. V pondělí a ve středu kombinace posilovny s ledem a v úterý a ve čtvrtek se Litvínovští objeví na ledové ploše ve dvou fázích dopoledne a odpoledne.

Na mosteckém zimním stadionu panují ideální podmínky pro trénování a řada hráčů, tak uvítá, že v těchto vedrech mohou trénovat v klimatizované hale. “Mají tady výborný led, je to kousek od Litvínova. Budeme doufat, že v Litvínově bude led brzy hotový, i když já asi radši přivítám tohle řešení, protože u nás na stadionu bude daleko větší pařák. Tady je parádní, že i když je venku horko, tak je na stadionu celkem zima. Připravili nám zde skvělé zázemí, takže pro nás jedině dobře,” kvituje podmínky pro trénování Jakub Petružálek.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web spravuje Webklient