Litvínovští florbalisté jedou do Svitav, stav série je 1:1

Série se za vyrovnaného stavu stěhuje do Svitav, kde bude pokračovat v sobotu 17.3. a v neděli 18.3. Zápasy tam začínají v 17:30 a 16:00 hodin. V Litvínově byli po většinu obou zápasů lepším týmem domácí hráči, ale přesto se sérii hraná na čtyři vítězné zápasy stěhuje do Svitav za stavu 1:1.

Bivoj Litvínov – Svitavy 5:4p. (1:1, 2:1, 1:2, 1:0)
branky (asistence): 02:05 Marek Mandelbaum, 29:09 Daniel Hulič (Viktor Hocelík), 29:39 Jaroslav Rybka, 52:35 Daniel Hulič, 60:24 Viktor Hocelík (Marek Mandelbaum)
Střely: 28:25

Bivoj Litvínov – Svitavy 5:6 (2:4, 1:1, 2:1)
branky (asistence): 15:40 Filip Skořepa (Zdeněk Fanta), 15:45 Viktor Hocelík (Daniel Hulič), 26:54 Viktor Hocelík (Marek Mandelbaum), 44:51 David Procházka (Zdeněk Fanta), 56:57 Viktor Hocelík (Michal Skuhrovec)
Střely: 39:26

Bivojové byli v sobotu i v neděli zřejmě lepším týmem, ale z vítězství se radovali pouze jedenkrát a ještě navíc až v prodloužení.

O své první výhře domácí Litvínov rozhodl v polovině zápasu, kdy se během půlminuty trefil hned dvakrát, a otočil tím skóre ve svůj prospěch.
V neděli podobně litvínovští hráči otáčeli skóre, když v průběhu první třetiny překlopili vedení z 0:1 na 2:1 během pěti(!) vteřin. V závěru první třetiny je ale Svitavy docela zaskočili, když skórovali hned třikrát a domácí už ztrátu dohnat nedokázali, i protože nevyužili mnoho svých šancí.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.