Litvínovský hokejista Karel Kubát odchází do KHL! Bude hrát za Admiral Vladivostok

Obránce Karel Kubát požádal v souladu se svou platnou smlouvou o uvolnění a přerušení této smlouvy. Klub jeho žádosti vyhověl i vzhledem k vyjednané lukrativní finanční nabídce odstupného a litvínovský ofenzivní bek tak posílí ruského účastníka KHL Admiral Vladivostok.

Pro Karla Kubáta to bude první zahraniční štace. Za Litvínov odehrál 518 utkání, ve kterých vstřelil 56 gólů a přidal 132 asistencí. Kromě jedné sezóny na Spartě odehrál všechna extraligová utkání právě za Litvínov.

“Karel měl ve smlouvě výstupní klauzuli, že jsme povini ho uvolnit k zahraničnímu angažmá. Jsme rádi, že se nám povedlo vyjednat dobré finační podmínky pro klub a taktéž s Karlem dojednat dohodu o pozastavení stávající smlouvy pro jeho možný případný návrat zpět do Litvínova. Přejeme Karlovi mnoho úspěchů a budeme se těšit v budoucnu na jeho návrat zpátky do našeho klubu.” říká generální ředitel klubu Jiří Šlégr.

Klub jedná o případné kvalitní náhradě, fanoušky budeme informovat v nejbližších dnech.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak si vyrobit piňatu a odkud se k nám zvyk rozbíjet tyto krásné ozdoby na oslavách vlastně dostal?

Piñata je tradiční předmět používaný při oslavách a slavnostech, zejména v latinskoamerické kultuře. Jedná se o nádobu ve tvaru zvířete, postavy nebo nejrůznějšího tavru, která je vyrobena z papíru nebo jiných materiálů a je naplněna sladkostmi, drobnými dárky či konfetami. Piñata je zavěšena na provazu nebo lanku a účastníci slavnosti se střídají ve snaze rozbít ji, aby se dostali k jejímu obsahu. K dostání je i v Česku ve specializovaných eshopech, kde seženete všechno možné na oslavy a party, my si ale za chvilku ukážeme, jak si s trochou šikovnosti můžete vyrobit takovou originální ozdobu sami.

Mezinárodní kosmická stanice zachycena na Opavsku

V létě, kdy Slunce dosahuje v poledne své nejvyšší polohy, máme jedinečnou šanci vidět Mezinárodní kosmickou stanici (ISS) jak pluje před naším sluncem. Tuto zvláštní událost mohl v sobotu 3. června 2023 pozorovat Petr Horálek, vědec z Fyzikálního ústavu v Opavě. Bylo to v obci Uhlířov u Opavy, kde mohl vidět ISS i spoustu slunečních skvrn.

Proč je Snusim.to první volbou při nákupu nikotinových sáčků a žvýkacích tabáků?

Představte si eshop, který je víc než jen obchodem. Snusim.to je místem, kde se milovníci snusu a nikotinových sáčků shromažďují, sdílejí své zkušenosti a objevují nové produkty. Společnost je známá svou vášní pro své produkty a dlouholetými zkušenostmi v oblasti snusu. Největší prioritou Snusim.to je poskytnout zákazníkům nejlepší zážitek z užívání snusu.

Češi stále více preferují masivní nábytek. Jaké dřevo je nejoblíbenější?

Pokud jste si v poslední době všimli, že v Česku se stále častěji objevuje masivní nábytek, nejste sami. Tento nový trend získává na popularitě a láká stále více lidí nejen svojí robustností, ale hlavně svou kvalitou. Přirozeně výběr správného dřeva je klíčovým faktorem při výrobě tohoto elegantního nábytku a proto se podíváme na to, jaké druhy dřeva jsou momentálně nejoblíbenější. Pokud vás zajímá, jestli jsou vaše preference v souladu s tímto trendem, neváhejte a pokračujte ve čtení!