Search
Close this search box.

Litvínov konečně vyhrál, druhý zápas došel až do prodloužení

Rytíři Kladno – HC Verva Litvínov 1:3 (1:1, 0:2, 0:0)

Litvínov potřeboval vyhrát za tři body, aby se udržel v těsném kontaktu s ostatními týmy. A to se mu povedlo. Sice prohrával, ale nakonec zápas otočil. Na vítězství se podíleli především dva nejzkušenější hráči Hübl s Lukešem. Nyní Litvínov zajíždí do Jihlavy.

Branky a nahrávky: 9. Přikryl (Strnad, Pekr) – 12. F. Lukeš (V. Hübl, Sörvik), 26. Baránek (Gula), 35. F. Lukeš (V. Hübl). Rozhodčí: Pešina, Pražák – Brejcha, Pešek. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. Diváci: 5200 (vyprodáno).

Kladno: Cikánek – Štich, Zelingr, Repe, Svedlund, Lenďák, Kehar – Kružík, T. Kaut, Redlich – D. Tůma, Kubík, J. Kloz – Bláha, Machač, Zikmund – Pekr, Přikryl, Strnad. Trenéři: M. Hořava st. a Patera.
Litvínov: Kantor – Sörvik, Baránek, Gula, Frolo, Z. Sklenička, Čutta – M. Hanzl, J. Mikúš, Marek Růžička – Jánský, V. Hübl, F. Lukeš – Řehoř, Gerhát, Trávníček – Matoušek, Válek, J. Černý. Trenéři: Šlégr, Weissmann, Skuhrovec a D. Stránský.

HC Energie Karlovy Vary – HC Dukla Jihlava 5:4 po sam. náj. (3:0, 1:1, 0:3 – 0:0)

Kdyby Vary vyhrály v základní hrací době, mohly trochu odskočit od ostatních týmů, nepodařilo se jim to ale, i když už vedly 3:0 a pak 4:1…Jihlava měla skvělou třetí třetinu. Domácím se aspoň pak povedly samostatné nájezdy.

Tomáš Mariška, trenér HC Energie Karlovy Vary: Diváci si dnes přišli na své a viděli snad vše, co vidět šlo. Myslím si, že z pohledu fanouška panuje spokojenost, z trenérské strany už to tak ideální nebylo. Povedlo se nám dobře vstoupit do utkání, ale pořád jsme hráče nabádali, že Jihlava má velkou sílu. Ukazuje to celou sezonu i baráž, takže nic není hotového. Pustili jsme soupeře do kontaktu a ustoupili jsme od naší hry. Zbytečně jsme byli zatažení, nechali soupeře hrát a bohužel nám tam ty góly napadaly. Ale můžu jenom smeknout před tím, co dneska předvedl Tomáš Závorka, který naskočil do rozjetého utkání, uklidnil naši hru a potom vynuloval střelce soupeře v nájezdech. Dva body jsou pro nás dnes zlaté. Musíme být pokorní a jít do dalšího zápasu tak, abychom hráli šedesát minut. Dnes jsme měli dobré pasáže, ale měli jsme tam i ty, ve kterých jsme vypadli ze hry a to se nám nemůže stávat. Díky výborným fanouškům a klobouk dolů před Tomášem Závorkou.

Petr Vlk, trenér HC Dukla Jihlava: Do utkání jsme vstoupili špatně, dostali jsme branky po situacích, na které jsme hráče ráno upozorňovali. První třetina byla z naší strany prostě špatná, soupeř byl aktivní. Ale troufnu si říct, že od té druhé jsme už byli lepším týmem a gradovala to ve třetině třetí vyrovnáním. Vteřinu před koncem jsme to ještě mohli uhrát za tři body, ale bohužel. V prodloužení jsme nevyužili přesilovku, obratem ji pak měl soupeř. A penalty?… když nedáme branku, nemůžeme prostě vyhrát, to je celé. Ale jinak musím kluky pochválit za to, jak se dokázali zvednout z bahna, ve kterém jsme po první třetině byli, a jak dokázali dotáhnout zápas.

Branky a nahrávky: 1. Beránek (M. Rohan, Podlipnik), 4. Gríger, 18. Balán (Krejčí, Stloukal), 27. Flek (Stloukal), rozhodující nájezd Skuhravý – 21. Skořepa (P. Straka, Diviš), 47. R. Hubáček (D. Kajínek, Čachotský), 48. Anděl (Čachotský, Váňa), 50. Stříteský (P. Straka, Diviš). Rozhodčí: Hodek, Šír – Ondráček, Špůr. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:0. Diváci: 5128.

Karlovy Vary: Novotný (Závorka) – Šafář, Podlipnik, Plutnar, M. Rohan, Kovačevič, Krejčí, A. Rulík – Flek, Balán, T. Rachůnek – Kohout, Gríger, Beránek – Vrdlovec, Skuhravý, Vachovec – Šik, Kverka, Stloukal. Trenéři: Pešout a Mariška.
Jihlava: Škarek – De la Rose, Suchánek, Stříteský, D. Kajínek, Šidlík, Váňa, J. Zdráhal – P. Straka, Skořepa, Diviš – Čachotský, A. Zeman, Anděl – D. Čermák, R. Hubáček, Seman – Hamill, M. Hlinka, Rys. Trenéři: Vlk a F. Zeman.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient