Litvínov i podruhé v baráži vyhrál, naopak Kladno zatím nemá ani bod

Prolínací soutěž, která rozhodne o tom, které dva týmy se v příští sezoně budou utkávat s našimi nejlepšími mužstvy, má za sebou druhé kolo

Kladno znovu nemohlo zapsat na soupisku legendárního Jaromíra Jágra, který stále není zdravotně fit. I jeho nepřítomnost na ledě je možná důvod, proč se Kladnu zatím nedaří získávat body. I když proti Litvínovu k tomu nemělo daleko.

Domácí se totiž ujali vedení ve 12. minutě zásluhou Kubíka. Ale ani Jágrovy rady na střídačce nevedly k tomu, aby z jejich strany padly do Petráskovy sítě další góly… Hosté srovnali v polovině utkání. Vítězný gól pak přidali na začátku třetí třetiny.

Rytíři Kladno – HC Litvínov 1:2 (1:0, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 12. Kubík (Štich) – 29. V. Hübl (Jurčík, J. Mikúš), 43. Řehoř (Trávníček). Rozhodčí: Úlehla, Hribik – Barvíř, Blümel. Vyloučení: 3:7. Využití: 1:1. Diváci: 5200 (vyprodáno).

Kladno: Cikánek – Štich, Matula, Štindl, Repe, Lenďák, Kehar – Kružík, T. Kaut, Redlich – D. Tůma, Kubík, J. Kloz – Svedlund, Machač, Vildumetz – Pekr, Patyk, Zikmund. Trenéři: M. Hořava st. a Patera.
Litvínov: Petrásek – Šesták, Frolo, Gula, Z. Sklenička, Sörvik, Baránek – Gerhát, J. Mikúš, J. Černý – Matoušek, Řehoř, Trávníček – Jánský, V. Hübl, F. Lukeš – Jícha, Válek, Jurčík. Trenéři: Šlégr, Weissmann, Skuhrovec a D. Stránský.

Jihlava přišla o jisté vítězství

Jihlava vstoupila do zápasu skvěle. Zaskočila domácí tým dvěma góly v 6. minutě. Karlovy Vary se zmohly na branku až 13 minut před koncem. Když už se zdálo, že Jihlavští budou odjíždět s veselou náladou, zmrazil je gól v posledních vteřinách. Aby toho pro ně nebylo málo, o další bod přišli v prodloužení.

Dostat vyrovnávací gól v poslední minutě a pak následně prohrát v prodloužení, to může s týmem pro příští zápasy docela zamávat… Ale to ukáže až následující domácí utkání s Litvínovem.

Energie Karlovy Vary – Dukla Jihlava 3:2 v prodloužení (0:2, 0:0, 2:0 – 1:0)
Branky a nahrávky: 47. Kovačevič (Kverka), 60. O. Beránek (Tuominen, Krejčí), 63. Balán (T. Rachůnek) – 6. D. Čermák (F. Seman, R. Hubáček), 6. Jiránek. Rozhodčí: Pražák, Lacina – J. Ondráček, Špůr. Vyloučení: 2:5, navíc Skuhravý (Karlovy Vary) 10 min. Bez využití. Diváci: 5444.

Karlovy Vary: F. Novotný – Podlipnik, Šenkeřík, Plutnar, M. Rohan, Kovačevič, Krejčí – Flek, Balán, T. Rachůnek – Kohout, Kverka, Stloukal – Gríger, Skuhravý, Osmík – Vrdlovec, Tuominen, O. Beránek. Trenéři: Pešout a Mariška.
Jihlava: Kořenář – De la Rose, Suchánek, J. Zdráhal, Bryhnisveen, D. Kajínek, Váňa, Půža – P. Straka, Skořepa, Diviš – M. Hlinka, A. Zeman, Jiránek – Rabbit, Hamill, Anděl – D. Čermák, R. Hubáček, F. Seman. Trenéři: Vlk a F. Zeman.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak