Litomyšlské hokejové béčko zdolalo Moravskou Třebovou až po nájezdech

Proti těžkému soupeři vybojovali litomyšlští hokejisté dva body po samostatných nájezdech. První třetina byla vyrovnaná, jak herně, tak skórem 0:0. Ve druhé třetině soupeř hned od začátku přehrával a ve 26. a 30. minutě zápasu skóroval 0:2. Domácí přišli ke slovu až v samotném konci třetiny, když ve 40. minutě pěknou střelou snížil Radim Skalník 1:2. Byly dvě vteřiny před sirénou a vhazování před soupeřovou brankou. Na vhazování se postavil Petr Voříšek, který vhazování vyhrál, nastřelil na branku a jednu vteřinu před sirénou Martin Fajfr vyrovnal 2:2. Hned ve 44. minutě strhl vedení domácího týmu Michal Fajfr 3:2. Vedení vydrželo devět minut, v přesilovce soupeř vyrovnal 3:3. V 55. minutě šla Litomyšl opět do vedení brankou Honzy Joukla. V 57. minutě soupeř střelou od modré znovu srovnal stav na 4:4 a tím skončila základní hrací doba. Následovaly samostatné nájezdy, ve kterých domácí dominovali a vyhráli celý zápas 5:4 po SN.

HC Litomyšl B – HC Moravská Třebová B 5:4sn

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jaká jsou úskalí stavby domu svépomocí?

Pořídit si dnes vlastní bydlení je finančně velmi nákladné, a to i v případech, kdy jste již vlastníky stavební parcely. Vždyť za poslední dva roky vzrostly ceny stavebních materiálů i o více jak 60 % a vzrostla i cena za práci od řemeslníků. Pokud tak nemáte objednaný dům na klíč, můžete zastat spoustu činností svépomocí, přínáší to však řadu úskalí, kterým se věnuje článek níže.

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.