Search
Close this search box.

Litoměřičtí hokejisté začali přípravu na ledě

Hokejisté Litoměřic zahájili minulé pondělí přípravu na ledě. Sraz už měli hráči v 8:15 a od devíti hodin je čekal trénink v tělocvičně s Martinem Iterským. „Byl to první trénink po téměř měsíční pauze a před prvním ledem. Zaměřili jsme se tak hlavně na cvičení, díky kterým by hráči měli předejít zraněním“, prozradil kondiční kouč Stadionu. Po hodině strávené v tělocvičně se hráči přesunuli na led.

„První trénink byl hodně seznamovací. Hráči nebyli dlouho na ledě, mají nové výstroje, brusle apod.“, říká Daniel Tvrzník. Hokejisté strávili na ledě jednu hodinu, která byla zakončena mini hokejem.
Na ledě se představili dva brankáři a sedmnáct hráčů, ale ještě několik jich chybělo. „Šest hráčů máme s reprezentacemi (připojí se příští týden), Markus Korkiakoski přiletí v neděli a Ivan Lytvynov se zapojí zítra“, prozradil asistent hlavního trenéra. Lytvynov je novým přírůstkem do šatny Litoměřic, avšak není sám. Na prvním tréninku se objevilo hned několik nových tváří, které s týmem neabsolvovali letní přípravu.

„Máme tu několik hráčů, kteří se pokusí zabojovat o místo v sestavě. Konkrétně to jsou Štěpán Matějček z Mountfieldu HK, Marek Havlík Z Litvínova, Jan Grim z Mladé Boleslavi, Jan Tlačil z Karlových Varů, Jan Walter z Plzně a Kryštof Hrala, který přišel ze švédské SuperElit“ uzavírá Daniel Tvrzník.

Aktuální složení litoměřického týmu
Brankáři

Tomáš Král
Martin Michajlov
Obránci

Jiří Jebavý
Aleš Pavlas
Ondřej Smetana
Dominik Málek
Patrik Marcel
Marek Havlík
Jan Walter
Ondřej Buchtela (reprezentační sraz)
Michael Gaspar (reprezentační sraz)
František Klejna (reprezentační sraz)
Ivan Lytvynov
Útočníci

Jan Kloz
Martin Kadlec
Daniel Voženílek
Markus Korkiakoski (připojí se od 30. 7.)
Otakar Šik (reprezentační sraz)
Jaroslav Dvořák (reprezentační sraz)
Michal Pochobradský
Michal Machač
Ondřej Sýkora
Filip Jirásek (reprezentační sraz)
Jan Tlačil
Jan Grim
Štěpán Matějček
Kryštof Hrala

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient