Search
Close this search box.

Lion sport tour v kategorii babytenis vyhrál Filip Ladman

V sobotu 3.3. byl dohrán letošní ročník Lion Sport Tour v kategorii babytenis.
Účast hráčů byla, ať už díky nemocím i méně početnému ročníku, slabší. Avšak úroveň byla velmi vysoká. Z Prahy do Liberce našla cestu užší špička. To se projevilo také na celkovém skóre. Prvních šest míst zaručovalo krásné ceny od firmy Lion Sport. S naprostým přehledem, po triumfech na všech třech kolech, vyhrál letošní TOUR Filip Ladman (roč. 2009) z TK Sparta Praha. Na druhém místě nakonec skončila Jana Kovačková (roč. 2010) z Olympu Praha.

Umístění na pozicích 3. – 5. bylo naskládané doslova v pár bodech. Třetí místo nakonec obsadil domácí Martin Pelda (roč. 2010). Na čtvrtém místě skončila, hlavně díky absenci v posledním turnaji, Verča Sekerková (roč. 2009) z TK Sparta Praha. Další domácí hráč, Jan Kreysa (roč. 2009), obsadil páté místo. Poslední místo zaručující cenu od sponzora turnaje získal Jakub Slavík (roč 2009) z Rapidu Liberec.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient