Lidská hyena okradla v Ruprechtově další seniorku

V úterý v dopoledních hodinách okradl dosud neznámý muž starou paní. Seniorku kontaktoval před jejím domem v obci Ruprechtov. I tentokrát mu k tomu, aby získal důvěru starší ženy, stačila maličkost. Pod často se vyskytující záminkou vrácení přeplatku za energii ho paní pozvala do domu. Protřelý zloděj použil i osvědčený trik, kdy žádal vrátit peníze na pětitisícovou bankovku. Mezitím vpustil do domu neznámou ženu, která odvedla pozornost seniorky. Muž tak získal čas, aby mohl krást. Starší paní tak přišla nejen o tři tisíce korun, které měla připravené na vrácení neexistujícího přeplatku, ale i o uspořených více než třicet tisíc korun.

Policisté znovu apelují na starší lidi i jejich rodinné příslušníky, aby byli obezřetní a nevpouštěli cizí osoby do svých domovů. Přeplatky za energie nikdy nevrací fyzická osoba, která by vás navštívila v místě bydliště.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient